Laskavý kokosový detox v Ráji

Kokosové hýčkání pro tělo i duši a k tomu mnohem víc

 • 24. - 26. ledna 2020 máme s Terkou plán... a jeho součástí jsi i ty
  Protože sdílená radost i starost, meditace i detox, procházka i tanec jsou prostě fajn. Tímto tě na náš vysněný víkend zveme!
 • Dopřejeme si víkend na krásném místě, procházky lesem i mezi skalami, i horký zázvorový čaj u praskajícího krbu
 • Osvěžíme unavené tělo i duši vyšťavenou po náročném prosinci
  Všichni jsme pocítili, že konec roku byl náročný, a nebylo to jenom pečením cukroví a návštěvou tchýně. Prostě se děly věci. Proto už od toho prosince víme, že potřebujeme víkend v Ráji.
 • Můžeš se těšit na meditaci, práci s tělem a dechem, společné sdílení, podporu, opečovávání, možná i tanec
 • Budeme naše tělo i duši laskavě a jemně očišťovat od toho, co nám už neslouží, abychom udělali prostor tomu, co si přejeme.
 • Lehkost těla i duše podpoříme úžasnou kokosovou vodou a kokosovým kefírem
  Taaakže, tenhle víkend nikdo nebude muset vařit 🙂 na vlastní tělo vyzkoušeno!
 • To vše s respektem k tomu, že leden je měsícem hlubokého rozjímání bez velkých akcí
  Akce si necháme na jaro, v české zimě se pěkně zachumláme do sebe a do klidu. Teď když na to po Vánocích máme konečně prostor.
 • Díky tomu objevíme možná nečekanou sílu a hloubku 

Suma sumárum jsme se na základě osobní intenzivně inspirativní zkušenosti rozhodly,
že chceme jemný kokosový detox sdílet s ostatními, propojit ho s dalšími tělo a duši podporujícími technikami, a vzájemně se podporovat osobně a naživo. 

Nechat všechno a všechny na chvilku doma, a procházet se v Ráji, povídat si a topit v krbu, krásně se vyspat a po všech stránkách se hýčkat, protože i očista může být báječná.

Možná potřebujete ještě vědět, že:

 • 24. - 26. 1. 2020
 • Během tohoto víkendu proběhne také novoluní a Čínský Nový rok - naše záměry tedy mohou mít možná i další podporu... protože jak všichni víme, samo se nestane nic.
 • Společně opečujeme své tělo "Kokosovou očistou 3 First" od Wild&Coco - rozhodly jsme se tak na základě osobní zkušenosti nás obou, kterou prostě chceme sdílet, není to akce kokosové firmy 😉
 • Je to skvělá příležitost pokud se ti samotné(mu) do detoxu nechce, nebo kolem toho máš různé obavy. Společnost a podpora těch, kteří "v tom jedou taky" je pro úspěch a pohodu obrovsky cenná.
 • Nasytíme se pohybem v přírodě, sladkým spánkem, vzájemnou podporou a sdílením i teplem z krbu - od pátečního večera do nedělního poledne uprostřed přírody pod Kozákovem, v nádherném Prostoru v Ráji u Kashi Ko. Blízko Prahy a ještě blíž z Liberce.
 • Kokosy přijedou do Ráje za námi.
 • Průvodkyněmi budou KatkaTerka a jejich zkušenosti i intuice - kdo viděl frčet Katku na kokosové vodě a Terku po koko kefíru, ten ví (a kdo neví, má jedinečnou možnost zažít to osobně).

 

Proč jsme si vybraly kokosy a ani "antičlánky" nás nezviklaly:

 • Zkušenost na vlastní tělo
  Já i Terka jsme kokosový detox vyzkoušely osobně, kvůli sobě. Já jsem si dala rovnou 10denní kúru a bylo to pro mě obrovsky přínosné na mnoha úrovních. Mám srovnání s klasickým půstem na vodě, různými druhy návratovky a i v tomto kontextu mi kokosová očista dává obrovský smyl. Díky její jemnosti, bez paniky, že "teď nemůžu jíst", kterou spousta lidí při klasickém půstu má. Díky té nejvíc lahodné kokosové vodě, která je kromě všech dalších aspektů, prostě radostí, a ta se při detoxu tolik hodí! Je mi upřímně dost jedno, jestli je to cool a in, nebo out. Prostě mi to dává smysl a hodnotu.
 • Odborné vhledy
  Nejsem superodbornice a přebornice na výživu, ani "američtí vědci", ale mám vzdělání dostatečné na to, abych se nenechala "ukecat" slovem proteiny a %DDD 🙂 Než jsem se kokosovou očistu rozhodla vyzkoušet na vlastní tělo, už jsem se několik let půsty a detoxy zabývala a osobně jimi prošla. Když jsem se nyní rozhodla zkušenosti sdílet, jdu odborně ještě hlouběji a více do detailu. A hateři mě zatím nepřesvědčili, že je s kokosy něco špatně. Naopak, často jsou v "odborných" článcích informace vytržené z kontextu nebo nepřesné, případně žádné. A samozřejmě je dostatek těch, které kokosy a jejich prospěšnost potvrzují.
 • Hodnota
  Cena kokosového detoxu je jaká je. Tu určuje ten, kdo jí prodává. Já za jídlo na 3 dny dám obvykle o dost míň peněz, než za 3denní očistu. Ale taky ty kokosy nejím furt, stejně jako třeba nechodím na koncert Rolling Stones každý den. Beru to jako "kúru". Kokosy i Rolling Stones 🙂 Je to pro mě relativně dost peněz, a kdyby mi kokosový detox nedával to, co mému tělu i myšlenkám detox okamžitě i dlouhodobě přináší, kašlu na to. Jenže ty účinky jsou (možná překvapivě) znatelné, řekla bych, že výrazně znatelné. Také proto se chceme potkat a "zkusit" si to společně ve více blízkých lidech, jaké budou naše pocity a dojmy. Jsem moc zvědavá na sdílení a zajímá mě to. A jsem otevřená i možnosti, že je to úplná blbost. Ačkoliv moje tělo se tedy tvářilo jinak 🙂

Těšíme se na vás všechny, Katka a Terka

P. S. Lednové setkání v Ráji je akce, která vznikla a vzniká tady a teď. Věříme, že nás opečuje, povzbudí a dáme si to znova. Tento termín je ale jedinečný v jeho účastnících i organizaci.
Tušíte správně, ta správná příležitost je teď

Další kokosové víkendy plánujeme na jaro - napište nám, že chcete jet a budeme s vámi počítat. Pište na terka@hustamama.cz nebo latkovky@email.cz a my vám dáme vědět.

A několik odkazů k tématu, které se nám líbí a mohly by se vám líbit taky: