Opravdový týden začíná opravdovým manuálem

O čem je řeč? O Týdnu opravdových plen a zbrusu novém návodu, který jsem pro vás sepsala, a během tohoto týdne jej určitě využijete.

Stejně jako několik předchozích let, i tento rok je tu Týden opravdových plen a začíná právě dnes! Skvělá příležitost si látkové pleny osahat, vybrat, nakoupit nebo konečně sebrat odvahu a rozhodnout se pro ně. A pak se do toho pustit.

Není to tak dávno, kdy jsem nevěděla, o čem je řeč, a tuhle prima akci jsem prošvihla. Tentokrát promeškat nehodlám a nenechám ani vás 🙂

latkovky na susaku hebkyzivot_cz

Osahávání a vybírání látkovek je návyková záležitost pro nejednu maminku, pro mě samotnou jsou látkové plenky láskou na první dotek.
Ale také vím, že sem tam má člověk (nedej bože matka 🙂 ve všech těch druzích plen a cizích slovech kolem celkem zmatek.

Abyste se v tom všem neztratili, mám pro vás tento týden jednu speciální nabídku i já. Napsala jsem praktický a jednoduchý návod, který vám pomůže vyznat se v typech a velikostech látkovek a ještě si poskládat startovací plenkovou výbavu podle sebe, přesně na míru vám a vašemu miminku.

Podle mého návodu si snadno připravíte plenkovou výbavičku i nákupní seznam a během „TOP týdne“ se stihnete pořádně vyřádit 😉.

Vezměte si jej s sebou jako tahák na kurz, abyste nemusely všechno horlivě sepisovat, i do obchodu, abyste se v té záplavě vyznali. Nebo ho využijete jako domácí návod, pokud se vám zrovna nikam chodit nechce a přesto se v tom chcete vyznat. Mám jej tu pro vás připravený i se „slovníkem cizích slov„, která se v jazyce látkovek bežně používají.

Věřím, že vám bude užitečný minimálně tak, jak mi píší maminky, které jej už četly. Pojďte se se mnou pustit do chystání. Teď už si to můžete opravdu v klidu užít.

Užijte si Týden opravdových plen i s návodem a mějte hebký život,

Katka Macková

Katka
Jsem umělkyně hebkých masáží, poporodní dula a průvodkyně vodních bytostí. Opečovávám ženy nejen po porodu a pomocí vědomé práce s tělem pomáhám zahojit a uzdravit ženské duše i tělo. Ráda vás nasměruji k cestě, jak udělat to nejlepší pro vaše miminko a váš pocit úplně jednoduše. Více informací o mně a mojí cestě nejen k látkovkám si přečtěte zde>>
Komentáře