Přečetli jste všechny články, prohledali internet,
a přesto jste pořád na pochybách?
Možná by Vám pomohla osobní konzultace...

Těšíte se z toho, když se vám někdo skutečně věnuje?
Nechce se vám nikam jezdit nebo celý den řešit výpravu na kurz s malým miminkem?
Dáváte přednost získávání a utřídění informací při osobním setkání před hodinami hledání a ztrácení se na internetu? Hledáte skutečné zkušenosti a podporu?
Chcete pro své miminko zdravější a příjemnější alternativu plenek a stále nevíte jak s látkovými plenami začít, nebo zatím váháte, jakou cestu zvolíte?

Ráda se s Vámi potkám při osobní konzultaci - naživo či online, kde budeme mít dostatek času na vaše otázky i zkoušení plenek, předám vám své praktické zkušenosti, ověřené vychytávky a spoustu podpory, aby pro vás bylo používání látkových plen pohodlné a mohli jste začít klidně hned. 

Co můžete očekávat?

 • Pomohu vám rozhodnout se a začít i pokračovat
  v přebalování do látkovek pohodově. Budete připraveni a nevzdáte to!
 • Budete vědět o všech výhodách používání látkových plen,
  a případných nástrahách 😉
 • Uvidíte, jaké existují typy plen (rozhodně to nejsou jen staré dobré „čtvercovky“),
  moderní látkovky různých typů a značek si můžete prohlédnout, osahat si materiál (jsou úžasně hebké a příjemné…)
 • Vyzkoušíte si přebalování do látkových plen více typů,
  vše vám názorně ukážu, abyste opravdu věděli jak na to.
 • Dostaneme se i k doplňkům k přebalování,
  se kterými vám používání látkovek půjde ještě snadněji.
 • Probereme péči o plínky, praní, (ne)žehlení, skladování, cestování
  s miminkem, péči o dětskou pokožku a všem, na co se chcete zeptat.
 • Sestavíme spolu konkrétní plenkovou výbavu pro miminko
  přesně podle vašich požadavků.
 • Vše důležité vám sepíšu do souhrnného emailu
  není potřeba si nic zapisovat, žádné obavy, že na něco důležitého zapomenete...
 • Všechno se vším souvisí
  když budete chtít, budeme se bavit o respektujícím a kontaktním rodičovství, masážích miminek i maminek, o vědomé práci s tělem, plavání, ... jsem tu pro vás a pro to, co vy osobně potřebujete.

...nebo slovy maminky Lucky:

O tom, že budu jednou používat látkové pleny jsem měla jasno dávno před otěhotněním. Od té doby jsem se potýkala s jedním předsudkem za druhým, ale nenechala jsem se odradit a ve svém přesvědčení vytrvala. Od dob studia jsem ale nepoznala snad žádnou rodinu, kde by látkové pleny používali...

Když jsem čekala své první dítě, začala jsem se pokukovat po látkových plenách a zděsila se. Kdo se má v té nabídce typů, střihů, velikostí, materiálů a já nevím čeho všeho vyznat? Měla jsem pocit, že by to mohlo vydat na dizertaci, ale mně se nechtělo dělat literární rešerši na téma látkové pleny...Naštěstí jsem si vzpomněla, že Katka se v tom určitě vyzná! A vyznala.

Díky její pomoci jsem si velmi brzo začala dělat představu o tom jaké a kolik bude pro naše miminko potřeba. Katka mi srozumitelně vysvětlila jaké jsou možnosti současného trhu a poradila jaké by se mohly hodit pro naše potřeby. Konečně jsem to pochopila! Pak jsme se sešly nad její velkou sbírkou předváděcích plenek a všeho co k tomu patří, a probíraly klady a zápory různých systémů, výrobců a střihů. Vše jsem si v klidu vyzkoušela, osahala a ptala se na vše možné. V klidu domova, bez nátlaku prodejce, s naprostou nestranností a objektivitou.

Dala jsem na její radu a dobře jsem udělala. Dnes můžu s čistým svědomím říct, že nemáme v šuplíku pleny, které bych nerada používala, nebo by vyloženě nevyhovovaly. Díky konzultaci s Katkou jsem nekupovala zajíce v pytli, ale sestavu plen, které přesně vyhovují našim požadavkům. Teď po šesti týdnech výhradního používání látkových plen si nedokážu představit používat cokoli jiného.
Lucie Procházkovábioložka a maminka 🙂

Do konzultace velmi ráda zahrnu i kontaktní rodičovství, bezplenkovou komunikační metodu, nošení dětí, masáže a plavání miminek, domácí příkrmy a pokrmy pro miminka... budete mít konečně prostor pro všechny vaše otázky!

Délka setkání záleží na vás, obvykle trvá cca 1,5 - 2 hodiny.

Můžeme se potkat u vás doma v Praze, nebo na jiném příjemném místě. Setkání je možné domluvit i v obchodě s plenkami a rovnou plenky na místě vybrat.

Pokud se vám líbí možnost osobní konzultace, ale nejste z Prahy, zkusme to po Skype! Může se to zdát jako velký odstup, ale věřte, že to funguje skvěle. Mám s poradenstvím on-line velmi dobrou zkušenost, dokonce i mezinárodně 🙂 třeba jako s Monikou z Košic...

Netušila som nič o látkovkách a po chvíli konzultácie som vedela ešte aj značky, ktoré odporúča, čo znamená AIO :-), aké doplnky sa mi k tomu zídu. Proste super. Tiež som s ňou konzultovala bolenie bruška a prdíky, na čo mi odporučila bezplienkovku, poradila ako na to a odvtedy už s malým kakáme na 95% pár mesiacov do wc... S Katkou je super komunikácia a som rada, že konzultácie robí aj online, či už skype, facebook alebo mail. Určite odporúčam!
Monika Erényiodbornice na zdravé hubnutí, www.spolutodame.sk

Máte-li o setkání zájem, nebo vás napadají další otázky či potřebujete nějaké doplňující informace pro své rozhodování, určitě mi napište email na adresu latkovky@email.cz, jsem tu pro vás a pro to, co vy osobně potřebujete.

Moderní látkové plenky jsou zdravé a příjemné pro miminko, ekonomické pro váš rozpočet, ekologicky šetrné a navíc krásné a hebké - určitě stojí za to, abyste je začali používat i vy 🙂

Katka Macková